Нападателят на ЦСКА Емил Гъргоров призна, че той и съотборниците му все още не са във форма. „Червените" завършиха наравно 0:0 като домакини на Черно море и все още нямат гол на собствения си стадион.
„И на мен ми се иска да влезем във форма колкото се може по-бързо. Работим всеки ден. Нормално е в мачовете да изпитваме умора. Това обаче е пътят. Дано една победа да ни даде самочувствие. Личи си, че няма синхрон в отбора и правим много грешки. Надявам се да се сработим бързо с новите", заяви Бадема.
„Върнах се в ЦСКА, защото вярвам, че нещата ще се оправят. Така са ме убедили, ако не се оправят, не знам. Защо в следващия кръг да не изненадаме шампиона? Футбол е, можем да го направим. Ще се върна с добри чувства в Разград, изкарах две перфектни години, но сега ще защитавам екипа на ЦСКА. Свалям шапка на феновете, занапред ще ги радваме", обеща Гъргоров.
Никола анархист
на 04.08.2013 в 14:47:31 #5Бадем, гледай записите на трите ви срещи и тогава коментирай пак. От първия мач- в низходяща линия.
lici
на 04.08.2013 в 12:10:05 #43-0 за Лудогорец
Чък Норис
на 04.08.2013 в 09:28:14 #3Бадемче, беше едно време футболист. Ходи при Николери да си пиете.
BAPHA
на 04.08.2013 в 00:51:12 #2Добър ден днес за шопските отбори: 1 точка от 9 възможни. Свинете - една Слабия на празен стадион както винаги - нула Доко София - нула. (Свинете може да им пуснат 1:2 както миналата година и да останат). Дано и след утрешния ден да е така: 1 точка от 9 възможни.
Nico
на 04.08.2013 в 00:41:59 #1Емката напраи добро първо. Има още живец в него, нищо че е пияница.