Вратарят на ЦСКА Димитър Евтимов продължава да е перфектен в официалните мачове на отбора. Той вече има 4 на сметката си, нито в един не допусна гол. Във въпросните срещи си изкара 2 жълти картона.
27-годишният Евтимов дойде на "Армията" преди началото на настоящия сезон. Дебютира при успеха с 1:0 над Царско село в Борисовата градина. След това пази и при разгрома с 5:0 над Ботев (Ихтиман) за Купата на България. Митко застана отново под рамката при 1:0 над Етър, за да дойде и вчерашният мач с Монтана - 6:0. Мачът с Ботев се игра на "Армията". Така всичките му срещи до момента са били на стадиона на ЦСКА.
Висока оценка Димитър Евтимов получава от легендата Георги Велинов. Джони е възхитен от вратаря и казва, че в него вижда себе си. Митко е харесван и от феновете на ЦСКА.
ChernotoVlechugo
на 22.04.2021 в 14:25:21 #1Супер е