Отдавна не се беше случвало български отбор да е загубил с 0:2 в първия мач, а вярата в крайния успех да е толкова силна. Така беше преди двубоя ЦСКА - Виктория. Легенди, фенове, треньор, футболисти и част от журналистите бяха убедени, че "армейците" не са казали последната си дума.

Оптимист номер 1 за пореден път беше Георги Велинов. Легендата на ЦСКА с вечната усмивка направи категорична прогноза - 3:0! И позна! Джони предрече още, че това ще бъде годината на ЦСКА - както в България, така и в Европа. Той изгледа част от мача в компанията на Христо Стоичков. Както и в тази на Якимов, Пенев и Жеков. След големия успех видимо беше на седмото небе от щастие.

Георги Илиев-Майкъла пък предвиди резултат 2:0 и успех с дузпи. За щастие, до дузпи не се стигна, колкото и реферите от Турция да бутаха развоя на събитията натам. Майкъла не беше на мача снощи.

Ицо към Стойчо: Ето го Моуриньо!