Двама от футболистите на ЦСКА получиха двойна почивка по време на паузата за мачове на националните отбори. Докато съотборниците им започнаха тренировки още в четвъртък, а в неделя изиграха и приятелска среща със Септември (София), Жеферсон и Маурисио Гарсес се възползваха от специалното разрешение на треньора Саша Илич и се прибраха до родината си Бразилия, пише "Тема спорт". Те трябва да подновят занимания със съотборниците си тази сутрин, след като вчера целият отбор получи почивка. Днес тимът започва подготовка за домакинството на Пирин в понеделник от 17:30 часа на стадион "Българска армия".

Бисмарк: Мина много време, чувството да се завърнеш е добро

Игра отново за ЦСКА

Любопитно е, че единственият играч на ЦСКА освен Гарсес и Жеферсон, както и националните състезатели, който не взе участие в контролата със Септември, е другият бразилец в тима - Бусато. Вратарят изгледа спаринга от резервната скамейка, тъй като шанс за изява получи Димитър Евтимов. Срещу Пирин обаче отново под рамката ще се завърне бразилецът.