Дубълът на ЦСКА-София загуби от Етър (Велико Търново). "Червените" отстъпиха с 1:2 в контрола, играна днес. Срещата започна изключително злощастно за червените, които инкасираха попадение още в третата минута, когато Илко Трифонов се разписа с глава.

Етър създаде и още едно чисто положение в 23-тата минута, когато вратарят Петър Петров, който днес празнува своя рожден ден, майсторски се намеси след силен удар на Скерлев. В 30-тата минута отново Петров беше на висота и предотврати опасна ситуация срещу излезлия очи в очи с него Стефан Неделчев. В края на полувремето ЦСКА-София II също създаде опасности пред вратата на виолетовите.

В 42-тата минута Михаил Кулов проби отлично по левия фланг, но Николай Янков не успя да нанесе точен удар от зоната на дузпата. Само минута по-късно в наказателното поле на Етър се стигна до сериозно разбъркване, но ударът на Петър Витанов беше блокиран пред голлинията. В последната минута Добромир Бонев от границата на наказателното поле изпробва рефлекса на Кирил Акалски.

Диого Виана: Не мога да се оплача от престоя си в България

Виана: Не мога да се оплача от престоя си в България

"За мен всичко беше много интересно"

В самото начало на второто полувреме Етър стигна до второ попадение след далечен удар на Чавдар Ивайлов. 10 минути преди последния съдийски сигнал пък капитанът Витанов намали. След изпълнение на ъглов удар той стреля и Акалски отрази първия му удар, но Витанов отново стигна пръв до топката и намали.

ЦСКА-София II - Етър 1:2 (Петър Витанов)

ЦСКА-СофияII: Петър Петров, Васил Попов, Мартин Симеонов, Вальо Антов, Мартин Ачков, Петър Витанов, Николай Янков, Михаил Кулов, Добромир Бонев, Георги Търтов, Георги Минчев

Резерви в хода на мача: Иван Турицов, Иван Митрев, Петър Д. Петров, Марчело Тенев, Георги Костов, Никола Борисов, Асен Георгиев, Даниел Йорданов

Иван Зафиров: "Червените" сърца трябва да бъдат спечелени