ЦСКА си върна с 5:0 на плевенския Спартак за загубата на 24 юни. Стори го втория тим в контрола играна в Ловеч.

Отборът на Стамен Белчев реализира три пъти преди почивката и още два след нея, а герой стана Милчо Ангелов с хеттрик. Тон за разгромната победа даде Георги Търтов с глава в 13-ата минута. След четвърт час Милчо Ангелов се измъкна сам срещу Димитър Пантев и покачи на 2:0. В края на полувремето нападателя се разписа за втори път с плътен удар.

В средата на второто полувреме Ангелов матира още веднъж плевенския страж. Пет минути преди края резервата Михаил Кулев оформи петицата. Двата отбора създадоха още голови ситуации. Най-чистите за плевенчани пропуснаха Владимир Каптиев и Кристиян Иванов.