Светослав Тодоров записа победен дебют начело на втория отбор на ЦСКА. Армейците се наложиха с 2:0 над Несебър на ст."Българска армия", а Станислав Манолев се завърна на терена след контузия.

Мачът започна равностойно, но след 20-тата минута червените постепенно наложиха превес и установиха контрол над събитията на терена. Логичното се случи в 44-та минута, когато Красимир Станоев с топовен шут не остави никакви шансове на вратаря на гостите. През втората част футболистите на Несебър се опитаха да се върнат в мача, но устремът им трая само десетина минути, в които те успяха да създадат едно сериозно разбъркване пред Конов.

В 60-тата минута на терена се появи Станислав Манолев, който се завърна в игра след контузия. Седем минути по-късно армейците удвоиха резултата. Милчо Ангелов бе фаулиран в наказателното поле. Вратарят Андонов отрази удара му от бялата точка, но при добавката Тонислав Йорданов бе безпогрешен. До края на мача червените създадоха още няколко голови положения, но отличните намеси на Андонов предотвратиха по-изразителна победа на ЦСКА II.