ЦСКА II загуби гостуването си на Банско от XIX кръг на Втора професионална лига с 1:2.

Армейците стартираха добре в мача, а най-чистата ситуация се откри пред Тонислав Йорданов, който в 21-та минута бе изведен чудесно от Красимир Станоев. Йорданов обаче се засуети и домакините се справиха със ситуацията.

Само три минути по-късно Банско на свой ред създаде положение, но Чипилов с глава стреля покрай вратата на Конов. Червените отвърнаха на предизвикателството чрез Тонислав Йорданов, който засече с глава центриране на Ангел Лясков, но ударът му профуча покрай гредата. Все пак възпитаниците на Светослав Тодоров стигнаха до попадение във вратата на Банско.

То бе дело на Тонислав Йорданов, който се разписа в 50-та минута от пряк свободен удар. Пет минути по-късно обаче равенството бе възстановено, след като Виктор Шишков се разписа от непосредствена близост. В последващите минути съставът на ЦСКА II бе по-активният на терена, а най-чистата ситуация се откри пред Добромир Бонев, който с топовен изстрел нацели напречната греда.

При добавката Петър Витанов нямаше късмет. Минута по-късно домакините организираха контраатака, при която Фикийн остана сам срещу Конов и го преодоля за 2:1. Армейците се вдигнаха на финален щурм, а в самия край на мача Александър Георгиев пропусна да изравни след хубав удар с глава.

Стартов състав на ЦСКА II: Александър Конов, Стойчо Атанасов, Пламен Гълъбов, Мартин Симеонов (Кристиян Малинов), Ангел Лясков, Красиир Станоев, Румен Руменов, Петър Витанов, Александър Георгиев, Добромир Бонев, Тонислав Йорданов;

Старши треньор: Светослав Тодоров