Софийският градски съд заличи дружеството "ПФК ЦСКА АД" с Решение 260133 от 24 юли 2024 г.
Това се е случило, след като в СГС е проведено заключително събрание на кредиторите и е изслушан, и приет доклад, и отчет на синдика на дружеството - Дора Милева.
На него синдикът е посочил, че платената на 30.05.2017 г. сума от 8 000 000 лева е удовлетворила кредиторите с привилегии и е изпълнена в по-голямата си част за вземанията спрямо кредиторите, от които са останали неудовлетворени 19 броя кредитори.
В доклада си синдикът сочи, че към момента липсва обезпечаване на задълженията на длъжника чрез обезпечения от трети лица, като не са налице висящи съдебни производства, по които длъжникът е страна.
Така дружеството "ПФК ЦСКА АД", което е в несъстоятелност, бе окончателно заличено от Търговски регистър и регистър на юридическите лица с нестопанска цел при Агенцията по вписванията.
german
на 29.07.2024 в 19:49:31 #81а. щом яковлевич твърди че НЕ е яковлевич, а отговаря на позивна яковлевич - значи е яковлевич
б. щом яковлевич упорито събира данни за произхода на баба ми - значи отново в Германия започва Endlösung der Judenfrage
IMPERIOR7
на 29.07.2024 в 19:47:39 #80Цеката ще се бръкне за емблемата и вие кви сте че не се сещам ???
Мик Джагър
на 29.07.2024 в 19:34:27 #79Педерло е стар, но за сметка това много прост педеразин
Какви лицензи те гонят, лицензът си е на ЦСКА-София, а следващия ще е на ЦСКА
1914riner
на 29.07.2024 в 19:18:59 #78Герман , ударил си му рамо, че да не земе а са погуби от отчаяние
pakoni
на 29.07.2024 в 19:18:38 #77ДА ПРИПОМНЯ НА ПОДУЕНСКИТЕ МЪРШОЯДИ ,ЧЕ ЛАФЧИС ЗАЛИЧИ ЛЕЦКА ОЩЕ ПРЕЗ 1992 ГОДИНА ДАЖЕ ИМ СМЕНИ И ЕМБЛЕМАТА . ЦСКА ПОНЕ СИ КУПИ ЕМБЛЕМАТА А ЛЕСНА ОБЩАТА ПОДУЕНСКА ПАРЯСНИЦА ИГРАЕ С НОВ ЛИЦЕНЗ И ЕМБЛЕМА ОТ ТОГАВА ,ТАКА ЧЕ НИЩО ОБЩО С ПРЕДИШНИЯТ КЛУБ. МНОГО БЪРЗО ЗАБРАВЯТЕ ЛЕЦКИ-1914 МЪРШИИИИ.......
german
на 29.07.2024 в 18:44:36 #76ринър, по повод #97 на джаб
1914riner
на 29.07.2024 в 18:41:06 #75user avatar 10455 СЛЕДВАЙ german на 29.07.2024 в 19:51:30#98 никой не разбира библията
===≠==========================
Герман , Нямам представа ,поводът по който си го написал , няма пресявам пясък , но ....така е , светът няма категоричен отговор , относно Библията
:Черпя те една медвенска отлежала в селската механа
bchug:
1914riner
на 29.07.2024 в 18:34:46 #74Всъщност , има издаден смъртен акт ли ?
Еми , от където дошло , там отишло
german
на 29.07.2024 в 18:29:43 #73яковлевич, хайде да не споменаваме жени, деца и т.н.
почвай да търсиш в регистрите на НКВД, гестапо, щази, БНД, където все още имаш достъп
п.п. рЕдък клорат си ти, от мен да го знаеш
УмеренЦСКА
на 29.07.2024 в 17:46:17 #72Все някога ще затихнат тия жалки и удивителни спорове относно "метаморфозите" на ЦСКА. Куп други клубове претърпяха още по- големи и те вече са забравени. Цесекарите също ги забравиха, само антицесекарите продължават да бият тъпани.
Мик Джагър
на 29.07.2024 в 17:38:58 #71Агентът на Щази Педерло Яковчевим обаче е покъртителен - прост и претенциозен
Мик Джагър
на 29.07.2024 в 17:37:40 #70Тонги, какви глупости говориш? Утре собственикът сменя името на дружеството, ако реши и формата мобе да му смени, сменя пред ета на дейност и започва да пакетира семки, като наема лефскари да ги произвеждат, почва да продава и ароматизатори или каквото му хрумне и ти ще твърдиш, че понеже е със същото ЕИК това е Литекс ли бре
УмеренЦСКА
на 29.07.2024 в 17:37:20 #69Ватерлоо, не усещаш ли, че те "вземат за мустак"...
german
на 29.07.2024 в 16:51:30 #68никой не разбира библията
,,,
cvetomirmagnitski
на 29.07.2024 в 16:31:24 #67Хер Герман, не всеки може да свали ухото на американски кандидат за президент, с изстрел от чадър.
german
на 29.07.2024 в 16:28:03 #66яковлевич, и той е заличен от Регистъра на младши агентите на Щази, ама още ходи дегизиран и стреля /неуспешно/ по невинни президенти
chubtireaka
на 29.07.2024 в 16:27:45 #65Най-големия комплексар в тоя форум - Газирания пикоч, гледам раздава епитети. Ниския плехар явно вижда в огледалото Ален Делон, но си остава същия 165-сантиметров безсмислен пигмей
УмеренЦСКА
на 29.07.2024 в 16:00:44 #64...Цесекарите вече "обръгнаха" от тия метаморфози, на болшинството от тях просто не им пука вече за бившите и настоящи "дружества" в търговския регистър. По стара памет, от тях се интересуват антицесекарите, това си е тяхна работа... Вече доста години ЦСКА (с тире, без тире) играе в шампионата и не е в "миманса". Държавните органи и всякакви частни лица като че нямат претенции към "финансовия феърплей" на ЦСКА. Няма съобщения за неплатени дългове (ако имаше такова нещо, всичко щеше да гърми и трещи). Поне за сега, а за в бъдеще ще видим...
tundzhaka
на 29.07.2024 в 15:50:33 #63приключвам тоя въпрос!
Tong
на 29.07.2024 в 15:49:57 #62Иначе офицерът е прав, че сега вече наистина се отварят широки врати и че вече наистина някой може смислено да претендира за правоприемство