Филип Филипов има последен шанс да запази високия си пост в ЦСКА. Той е изпълнителен директор на клуба, но позициите му силно са разклатени в последните седмици.
Голяма част от феновете се настроиха срещу него и вече искат незабавното му отстраняване. Подобни нагласи има и към Стоян Орманджиев, пишат от "Тема спорт".
Както е известно, Фичо отговаря за спортно-техническата част в ръководството и е пряко ангажиран със селекцията, която до момента търпи пълен провал. В последните дни се заговори, че на "Армията" вече като шеф може да се завърне Мартин Петров.
Методи Томанов пък бе канен на разговори в началото на юни, но от това не произтече нищо. Феновете обаче настояват за завръщането му в ЦСКА, за да се сложи край на селекционния хаос в клуба.
Филип Филипов започна работа при "червените" преди 3 години, когато Любо Пенев и Пламен Марков бяха отстранени от постовете си, а за треньор бе върнат Стойчо Младенов.
armeec51
на 28.08.2024 в 19:12:05 #43Що за дебелоочие от Фичо ? Не искал да бъде част от срама !!! Ами сине майчин . Кой го сътвори този срам бе Айьол ? Като защитник беше железен и те харесвахме много, но като Ръководител си кргла 0 . Ха кажи право в очи драги Мижитурко . Колко пъти се опълчи на Микро СелЮкционера, за туй че гони армейци и селЮктира Инвалиди ?
german
на 28.08.2024 в 13:42:50 #42простотии...
german
на 28.08.2024 в 13:01:45 #41чел ли си Бранислав Нушич... ************* нушич, описва премеждията на командира на граничния отряд при съставянето на доклад за инцидент на границата
VLAD
на 28.08.2024 в 10:34:20 #40Факт.
gipsykings
на 28.08.2024 в 09:37:53 #39Споменавате Ливърпул та не мога да се въздържа - на 30.11. съм на Анфийлд за мега дербито със Сити. YNWA
german
на 28.08.2024 в 09:13:02 #38яковлевич, моите мъдри и правдиви мисли, трябва да се четат, препрочитат и предават на бъдните поколения
затова ги дублират модераторите
твоите трябва да редуцират до точки и запетаи, щото те са най съществените при теб
the_shooter
на 28.08.2024 в 09:01:22 #37Значи до тук ако се платят коментираните суми (макар че сега ше има едно протакане, едно съдене) тая епопея с треньорската рокада по груби сметки е около 1 200 000 лв. Еб@х тез паралии, евала!
panayot_stamenov
на 28.08.2024 в 08:37:58 #36user avatar 100392 Следвай iliev_72 на 28.08.2024 в 11:36:24#40 Пана след първите мачове на Арне Слот и най-вече след победа на Севиля започнаха Разбираемо, ама той и Стипич никога не се е изхвърлял, даже изцвъка оная реплика за петото място
VLAD
на 28.08.2024 в 08:37:57 #35Юга не беше изваден по искане на треньора, така че не очаквам завръщане.
panayot_stamenov
на 28.08.2024 в 08:36:33 #34Следвай gipsykings на 28.08.2024 в 11:28:46#35 Юга обратно в състава пред тия мухи Кордоба и Християн. Хайнц, Линдсет и турицов в дубъла. Скаршем на позиция зад нападателя. Тасев и Локило по двете крила. Томаш да чете... Иначе ще пати... Най - много да върне Юга в първият отбор, не вярвам на нещо генерално, според мен Кареасо, Юга и Линдсет ще оформят халфовата линия, а в атака ще са Фаетон, Хайнц и Коялипу.
09866433
на 28.08.2024 в 08:35:11 #33Сър Уолтър Пейпъз ше намери нови начини да митивира играчите
panayot_stamenov
на 28.08.2024 в 08:34:45 #32user avatar 104455 Следвай barbulator2 на 28.08.2024 в 11:25:50#33 Когато футболистите ти са срещу треньор има спортен директор който е там да им каже кой е шефа... Ми те баш директорите искаха да разкарат Юга, не че и самият футболист много се вписваше в начина на игра на Стипич, но да му плащаш огромна заплата и да не разчиташ на него е доста глупаво.
panayot_stamenov
на 28.08.2024 в 08:33:12 #31Вземе некой кисел отбор та бие Левски или ЦСКА и веднага се Е, тоъ Томаш и с Верея ни би един път, и с Локо Пд, че даже май и с Берое
Ама карай де
gipsykings
на 28.08.2024 в 08:28:46 #30Юга обратно в състава пред тия мухи Кордоба и Християн. Хайнц, Линдсет и турицов в дубъла. Скаршем на позиция зад нападателя. Тасев и Локило по двете крила. Томаш да чете... Иначе ще пати...
stefan-popov-EKyCfBtp
на 28.08.2024 в 08:26:27 #29Абе то ти да беше водил Спартак, сега щеше да си Мини Пеп минимум!!! Ей, царе сме на мегаломански сравнения
Вземе некой кисел отбор та бие Левски или ЦСКА и веднага се почва
barbulator2
на 28.08.2024 в 08:25:50 #28Когато футболистите ти са срещу треньор има спортен директор който е там да им каже кой е шефа...
the_shooter
на 28.08.2024 в 08:16:13 #27user avatar 96580 Следвай stefan-popov-EKyCfBtp на 28.08.2024 в 11:00:33#29 Панайот, какво да го гледаш гениалния тактик? Те, тия лекета футболистите ако пак го раздават лежерно, Татко Карло да дойде, все тая, губят мача, ама тоя път имам чувството, че откаченяците от сектор Г ще им нахлузят седалките на главите като сомбреро. И това ще е най-малкото..... ----------------------------------------------------------------------------------
panayot_stamenov
на 28.08.2024 в 08:14:54 #26Следвай stefan-popov-EKyCfBtp на 28.08.2024 в 11:00:33#29 Панайот, какво да го гледаш гениалния тактик? Те, тия лекета футболистите Е, нали стана миниМоу след мача във Варна
reddd
на 28.08.2024 в 08:06:06 #25Ако от Орманджиев и Филипов зависеше нещо, и състоянието на отбора е по тяхна вина, досега Папазки да ги е изритал с двеста. Ясно е, че собственикът знае, че вината не е тяхна - най-вероятно дори знае, че си е негова, и му трябва някой, който да опира пешкира за пред обществеността.
stefan-popov-EKyCfBtp
на 28.08.2024 в 08:00:33 #24Панайот, какво да го гледаш гениалния тактик? Те, тия лекета футболистите ако пак го раздават лежерно, Татко Карло да дойде, все тая, губят мача, ама тоя път имам чувството, че откаченяците от сектор Г ще им нахлузят седалките на главите като сомбреро. И това ще е най-малкото.....