В ЦСКА правят всичко възможно голмайсторът на отбора Спас Делев да играе в дербито с Левски тази събота. Дребосъкът беше контузен по време на последната контрола с Чавдар (Бяла Слатина).

Тогава съперников футболист го нарита в глезена и Спас едвам напусна терена с една торба лед на травмираното място. Първоначално се очакваше всичко да мине леко, но не стана. Делев продължава и днес да изпитва болки. Той обаче искал на всяка цена да играе на Герена. В крайна сметка това ще стане, но нападателят ще излезе на обезболяващи инжекции.

- Няма как да пропусна дербито. ЦСКА разчита на мен. Боли - не боли, излизам на Герена и ги почвам - казал Делев пред треньорите и своите съотборници.
Другият контузен в отбора Костадин Стоянов вече е напълно възстановен. Той също бе яко малтретиран от играчите на Чавдар в Елин Пелин и напусна преждевременно терена.
Междувременно се разбра, че ЦСКА ще преотстъпи четирима от младите си футболисти. Това са Томи Костадинов, Владимир Бахъров, Георги Амзин и Никола Радулович. Вариантите пред сърбина и Костадинов са Академик (Сф) или Пирин (Бл). За Бахъров и Амзин се търси отбор от "Б" група.