Защитникът на ЦСКА Йордан Тодоров от няколко дни е без гипсовия ботуш на крака.
Данчо получи счупване на две места по време на дербито с Левски в края на есенния дял от шампионата, което наложи обездвижването.
По предварителни очаквания сърцатият пловдивчанин ще бъде готов за началото на пролетния полусезон.
„Свалих гипса и започвам раздвижване. Вече не ме боли толкова, надявам се да се възстановя по-бързо, отколкото казват лекарите. Ще се явя на първия лагер на отбора, да видя момчетата и треньора, но още ми е рано за тренировки”, каза Данчо, който вчера почерпи близки и приятели за Йордановден.
Данчо Тодоров вече без гипс
07.01.2008 00:19:23
хурo
на 07.01.2008 в 06:46:40 #1без Данчо закупуването на качствен десен бек е задължително!