Защитникът на ЦСКА Йордан Тодоров от няколко дни е без гипсовия ботуш на крака.

Данчо получи счупване на две места по време на дербито с Левски в края на есенния дял от шампионата, което наложи обездвижването.

По предварителни очаквания сърцатият пловдивчанин ще бъде готов за началото на пролетния полусезон.

„Свалих гипса и започвам раздвижване. Вече не ме боли толкова, надявам се да се възстановя по-бързо, отколкото казват лекарите. Ще се явя на първия лагер на отбора, да видя момчетата и треньора, но още ми е рано за тренировки”, каза Данчо, който вчера почерпи близки и приятели за Йордановден.