Бившият нападател на столичния ЦСКА Евандро започна да вкарва голове за новия си отбор МОЛ Фехервар. Нападателят се разписа след само 11 минути игра, с което неговия тим изравни резултата за 1:1 при гостуването на Залаегершеги. Мачът се превърна в голов трилър и завърши при равенство 3:3.

Евандро се оказа най-съобразителен в наказателното поле след изпълнение на ъглов удар и успя да се възползва максимално от създалото се меле и да се докопа до топката, за да я вкара в мрежата.

Освен с попадението си Евандро се отчете и с жълт картон, който си извади в края на първото полувреме. Той остана на терена през всички 90 минути.