Легендата на ЦСКА Аспарух Никодимов говори пред "България днес" след жребия за първи квалификационен кръг в Лига Европа. Съдбата изпрати на "червените" малтийския Сиренс.
"Ако тези от Сиренс не ги бием, по-добре всички футболисти да се разотиват кой откъдето е. Това ще е исторически срам.
Надявам се този жребий да донесе късмет на отбора на Стамен Белчев. Ще бъде добре и в следващите няколко мача да ни се падат удобни съперници.
Вярвам, че Стамен Белчев ще успее да изгради отбор. Вижда се, че иска да играе офанзивно, което в ДНК-то на нашия клуб.
Привържениците заслужават да гледат добър футбол и победи. На старта на първенството не изглеждахме добре, но се надявам това да се промени.
Достигането до групите в Лига Европа ще бъде голям успех", казва Паро.
ivan-gerov
на 11.08.2020 в 18:19:11 #18гришата и стоилов вън от цска..! 5 год. нищо
german
на 11.08.2020 в 15:52:28 #17ей, това Владивосток много далече, бе
ама зависи от къде го гледаш, е от Япония например е на 1
govedoebec
на 11.08.2020 в 15:52:03 #16Мароу Скачай на брус до Ванкувър да се видиш о пара
german
на 11.08.2020 в 15:29:12 #15Мара, то аз затова и залагам, я
да ти е наздраве водчицата
абе ти на Сахалин ли си или Камчатка
german
на 11.08.2020 в 15:08:30 #14между другото, залагам бутилка 12 y.o. макалън, че Али Соу гони 40-така, минимум 35 годишен е /иначе младолик/
govedoebec
на 11.08.2020 в 15:00:06 #13Трион Отбора на Числото не е за подценяване,тези стари пушки все още могат да изиграят едни силни 45 минути! Само Камбура е достатъчен както се и видя! Статистиката на ЦСКА е отлична и разликата я направи бай Али с 2 невероятни пропуска! Ако Санкаре знаеше каква ливада е Соу ,със сигурност щеше да вкара топката и бай Али с нея във вратника!
Div_Z
на 11.08.2020 в 14:58:34 #12Опасно е ЦСКА-София да използва треньор с ДНК на ЦСКА. Ще се получи отхвърляне от организма - поради това, че има ДНК на мутирал Литекс.
german
на 11.08.2020 в 14:54:51 #11к4в, не се и съмнявам че ще стане една "улица консервна"
поне докато не се намеси германица
обаче, аз първия и последен път кога пробвах да пуша трева
беше толкоз отдавна, че за такива работи пращаха в белене
german
на 11.08.2020 в 14:49:01 #10фанта, фирмите които ни гепиха бяха регистрирани в лондон и белфаст
чакам решение за допуск/недопускане
най-вероятно ще ме отсвирят ама да пробваме поне
german
на 11.08.2020 в 14:11:43 #9фанта
приключих ги в Страсбург вече
&
в Люксембург е икономическия съд, там имам чисто икономически спор /като казуса с Виваком ама мнооого по-малък/
german
на 11.08.2020 в 13:17:51 #8в цесекарската дезоксирибонуклеинова киселина са заложени чисто научни умозаключения като например: * теорията на неопределеността /хайзенберг/ - не може да бъде определено ЕДНОВРЕМЕННО местоположението и скоростта на движение на топката
* котката на шрьодингер - тъй като мачовете се играят на празни стадиони, страничният наблюдател не може да определи дали е вкаран гол, или не е вкаран
т.е. може да се твърди, че в един момент, голът ЕДНОВРЕМЕННО и е вкаран и не е вкаран
german
на 11.08.2020 в 12:13:33 #7всъщност, паро каза, дезоксирибонуклеинова киселина, ама журналистът не може да го произнесе, та затова написа просто днк
Wоrking Clаss Man
на 11.08.2020 в 11:35:40 #6човекът, който никога през живота си не е печелил важен мач. Белчо Сивушков. Общо взето, животът му е преминал като помощник в Ловеч, а след преместването на Литекс в София го направиха старши, но не постигна нищо. м Взеха го в Арда, но се представи слабо и го отстраниха. Сега Арда играят значително по-модерен футбол, отколкото хаотичния по негово време. белчев - човекът, който никога през живота си не е печелил важен мач. Нито като футболист, нито като треньор.
tun1915
на 11.08.2020 в 10:03:52 #5#9 ако изгонете джуджето това значи да се закрие проекта.
ivan-gerov
на 11.08.2020 в 09:46:42 #4АБЕ БЕЛЧЕВ МОЖЕ ДА ИЗГРАДИ ОТБОР НО ГРИШАТА И СТОЙЧО ПРЕЧАТ И СА ЗА ГОНЕНЕ. СЪБИРАТ ОТ ЦЯЛ СВЯТ МАЙМУНИ КОИТО НЕ СА ЗА НАЩА `Б` група.
tun1915
на 11.08.2020 в 09:06:52 #3Направо ви даваме тити паляка на вас ще пасне.
Diakata
на 11.08.2020 в 09:04:26 #2Глупости на таркалета. Неможе да се обебинят Литекс и Чавдар Етрополе и да имаш ДНК на ЦСКА. По-вероятно е ДНК то на ЦСКА да е при ЦСКА 1948. Защото през 2016 година когато се разбра че няма да има оздравителен план за ЦСКА отбора и треньорите минаха по шапката на новото дружество ЦСКА 1948 и започнаха от А онръжна група. И това може да се провери. Послесният треньр на ЦСКА бе Зафиров с една група футболисти. ЦСКА 1948 започна А окръжна с треньор Зафиров и същите футболисти.
SuperMario
на 11.08.2020 в 08:41:12 #1..."Паро: Белчев ще успее да изгради отбор, има ДНК-то на ЦСКА" ------------- Джуджето е наложил своето ДНК (на простоват хитрец, наглец и далавераджия) на отбора, който притежава ДНК-то на Белчо Сивушката е същото като на Джуджето - простоват, но амбициозен цървуланко, който смята, че е по-хитър и умен от останалите! Джуджето си избира треньорите( че и играчите) по негов образ и подобие (описано по-горе), което се отразява и на играта на отбора му! Един тъп селски цървул-соПственик на нещо си не разбира, не приема и не одобрява по-интелигентни от него треньори и играчи, защото не отговарят на житейската му ценностна система и критерии за бизнес, затова и си подбира хора от неговата черга! В същото време, един ниско бюджетен селски отбор, който има ДНК-то на собственика и ръководство, привличат като магнит и съответната категория нискобюджетни цървулански фенове, които имат същото ДНК, като на отбора им. Ниско интелигентни, агресивни и безскрупулни селски бекове... Щото как да си обясним, ако не с ДНК-то, упорството, агресията и ината на феновете на Тирето, които много добре знаят какво и как се случи с любимият им отбор (ЦСКА), както и по какъв начин беше подменен автентичният ЦСКА, с един абсолютно селски отбор (Литекс), но въпреки всичко продължават да настояват, че нямат нищо общо с отбора от село Микре прехвърлил се в Ловеч, а след това с врътка и в София! К'ъФто е "Боса", такъв е и бизнеса му и персонала работещ в бизнеса му!