Амос Юга ще пропусне следващия двубой на ЦСКА - гостуването на Ботев (Враца). Дефанзивният халф, който напоследък бе преквалифициран в централен защитник в схемата 3-5-2, получи петия си жълт картон при гостуването на Ботев (Пд). Той бе предупреден от съдията Ивайло Стоянов през второто полувреме заради разправия със съперник.

Предстои Дисциплинарната комисия към БФС да накаже Юга с лишаване от права за един мач. До момента той е бил на терена в 11 шампионатни срещи.

ЦСКА победи Ботев (Пловдив) с 1:0 в efbet Лига

ЦСКА е номер едно в класирането след здрава битка и победа срещу Ботев в Коматево

Назон точен от дузпа

"Армейците" гостуват на Ботев (Вр) в неделя, 23 октомври, от 16:45 часа. Под въпрос за двубоя ще е Иван Турицов, който през втората част в Коматево получи травма в глезена. Това бе причината националът да бъде заменен от Гарсес.