Един от лидерите на ЦСКА Амос Юга публикува обръщение към феновете на отбора.
"Първият етап от шампионата беше много успешен на терена и извън него. Ние ще печелим, ние ще губим, ние ще страдаме, но ние винаги ще даваме 100 процента от себе си. Благодаря ви за цялата подкрепа и енергия, която получаваме от вас. Надявам се да ви се отблагодарим по най-красивия начин", написа Юга в Instagram.
hanko-brat15
на 15.11.2022 в 08:30:49 #4Ангел Червенков да ви кажа е продукт от школата на Тунджа Ямбол.
Total ML
на 14.11.2022 в 23:20:45 #3Първото и третото може! Второто не е препоръчително!!! ЦСКА играе за победа и нищо освен победа не ни урежда!!!
ple6iv_6paklov4ik
на 14.11.2022 в 21:53:21 #2Амосите ви все разширени накрая.
bggbobikempes
на 14.11.2022 в 21:12:02 #1Ние сме ЦСКА
Родени ШАМПИОНИ