Нападателят на ЦСКА - Али Coy ще опита да реализира първия си гол срещу Лудогорец, припомнят колегите ни от "Тема Спорт". Гамбиецът има цели шест мача срещу разградчани, но така и не се е разписал.

Coy беше титуляр във всеки от последните 4 шампионатни двубоя, които завършиха 0:0. Бе заменен само веднъж - през август 2019 г., в самия край. Преди това влезе в игра на полувремето при 1:1 на "Армията" на 6 декември 2018 година. Записа и 90 минути в 1/4-финала за купата в Разград на 3 април 2019 г., спечелен от ЦСКА с 1:0. Тогава обаче точен бе Пинто. Иначе Coy наскоро вкара първия си гол във вечното дерби (3:3).

Главоболията за Белчев започват: Евандро е с пукната костица

Нападателят под въпрос за утрешния двубой с Лудогорец

Във финала за Купата пък той направи третия си пропуск от бялата точка, откакто е в ЦСКА. Първият му неточен удар беше от важно значение в битката за титлата през миналия сезон, а сега бе с ключова роля за изпусната купа. На 11 май 2019 г. Coy профука дузпа още в 6-ата минута в мача ЦСКА - Лудогорец (0:0), който беше с особена тежест в спора за лидерското място.

Вторият пропуск на Coy от дузпа беше през юни тази година - при 1:0 над Витоша. А срещу Локо (Пд) на гамбиеца бе поверен вторият удар от бялата точка, но стреля на твърде удобна височина за стража Пиргов, който отрази.