Нападателят на ЦСКА Али Соу игра за Гамбия срещу Джибути в двубой от предварителния кръг от квалификациите за Купата на африканските нации. Срещата завърши при равен резултат - 1:1.

В 59-ата минута Джибути откри резултата, а голът беше дело на Мохамед Мбай. В 90-ата минута Бубакар Сане спаси гамбийците от загуба, изравнявайки резултата.

През тази пролет Соу беше повикан от селекционера Том Сентфие за квалификациите за Купата на африканските нации. Тогава обаче той сам отказа да се присъедини към отбора, изтъквайки факта, че иска да се съсредоточи върху работата си в ЦСКА, пише "24 часа". 25-годишният нападател има 5 мача за Гамбия от 2011-а насам. Последните му участия бяха през миналата есен, когато влезе като резерва две срещи. Преди това не беше викан в продължение на 5 години.