ЦСКА-София допусна изненадваща загуба от Локо (Пд). Пред празните трибуни на "Армията", "червените" отстъпиха с 0:1 от "смърфовете".

Играчите на Христо Колев играха доста добре, а "червените" се скъсаха да пропускат, главно през първата част.

Както е известно, двубоят се игра без публика заради наказанието на ЦСКА-София след дербито с Левски.

С днешната загуба, "червените" са на третото място, но преди изиграването на повечето срещи от кръга.

НА ЖИВО: ЦСКА-София - Локо (Пд)

Празната "Армия" приема двубоя

Днешният мач започна доста интересно. В 10-ата минута Локо изненадващо или не поведе в резултата. ЦСКА-София допусна груба грешка в защита, оставяйки Кики да получи топката по дясното крило. Нападателят напредна, навлезе в наказателното поле, финтира Перез и с плътен удар по земя не остави шансове на Конов за 0:1.

След попадението, "червените" се впуснаха в атаки. Нападателят Преслав Йорданов обаче сътвори поне пет сериозни пропуска.

Снимка 260067

В една от добрите ситуации, Йорданов получи от Нунеш, овладя на гърди, но след това не успя да уцели топката.

Последва негов изстрел с глава след корнер, но топката излезе в аут. Старши треньорът на тима Едуард Йорданеску бе бесен от пропуските на възпитаниците си, а с напредване на времето, напрежението се покачваше.

В 62-ата минута румънският треньор смени Преслав Йорданов с Милчо Ангелов, но положителен резултат не последва.

През втората част атаките на "червените" не бяха така опасни, а "смърфовете" се справяха с всичко пред вратата си. Вратарят Ел Харуби тотално отчая "армейците" с отличните си изяви.

Снимка 260068

В 62-ата минута  Котев изчисти почти от голлинията удар на Нунеш.

До края на мача, "червените" така и не намериха верен път към вратата на "смърфовете" и записаха загуба на своя стадион.