Турнир: Световна клубна купа Стадион: Зрители:

Удар на Модрич извън наказателното поле минава над вратата.

84′

Мичел влиза на мястото на Майкон.

83′

Бейл се освободи от Мичел и нанесе опасне удар с външен фалц, но отново Грое се намеси добре и изби в корнер.

Снимка 329432

82′

Марсело Грое спаси удар на Роналдо.

79′

Бейл заменя Бензема.

76′

Слаб удар на Бензема не затрудни Марсело.

73′

Лукас Васкес влиза на мястото на Иско.

71′

Евертон влиза на мястото на Рамиро.

65′

ГРЕДА!! Удар на Модрич срещна страничния стълб.

Снимка 329431

63′

Жаел влиза на мястото на Бариос.

61′

Марсело Грое боксира силен удар на Каземиро.

60′

Удар на Роналдо с пета излезе в аут.

58′

Гол на Роналдо бе отменен. Реферите отсъдиха засада за подаване към Бензема, който след това с глава върна към португалеца, а той с премерен удар вкара. Кристиано поиска да бъде използвано видео повторение, но реферът отказа и отмени попадението.

53′

ГОООООООЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД! Кристиано Роналдо изпълни по безупречен начин наказателен удар извън наказателното поле и откри резултата.

52′

Рамиро падна в наказателното поле на Реал след съприкосновение с Варан и поиска дузпа, но такава не бе отсъдена.

51′

Роналдо опита мощен удар извън наказателното поле, но топката мина покрай вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

Снимка 329426

39′

Удар на Роналдо от фаул - над напречната греда.

37′

Многоходова атака на Реал. Марсело намери Дани Карвахал на далечната греда с центриране отляво. Крайният защитник обаче не успя да нанесе хубав удар от воле и топката бе избита.

29′

Удар на Едилсон от пряк свободен удар минава над вратата.

Снимка 329425

27′

Жълт картон за Каземиро.

24′

Нов пропуск на Реал! Модрич преодоля Мичел и стреля, но топката мина покрай вратата.

22′

Удар на Иско минава покрай вратата.

21′

Иско изведе Бензема с пас от дълбочина, но Марсело излезе предвидливо и изпревари френския нападател.

20′

Защитниците на Гремио изчистиха центриране отляво, но топката стигна до непокрития Дани Карвахал, чийто удар бе блокиран от бранител. Последва корнер, след който имаше разбъркване, но Марсело Грое се ориентирах и улови.

17′

Удар на Роналдо от далечна дистанция минава покрай вратата.

11′

Удар на Бензема рикошира в играч на Гремио и излиза в корнер.

Снимка 329424

2′

Грубо влизане на Педро Жеромел в краката на Роналдо. Защитникът на Гремио се размина без последствия.

1′

24. Дани Себайос 48. Виктор

Реал (Мадрид) излиза срещу Гремио във финала на Световното клубно първенство. Срещата ще се играе на стадион "Шейх Зайед" в ОАЕ и стартира в 19,00 часа.

Испанският гранд стигна до тук след победа с 2:1 над местния Ал Джазира в полуфиналите, докато бразилците се справиха с мексиканския Пачука с 1:0 след продължения.

Зидан: Критиките към Бензема не ме вълнуват

Зизу: Бензема е различен футболист, точно това харесвам в него

"Ще го защитавам до смърт"

Наставникът на "белите" Зинедин Зидан отказа да признае своя отбор за фаворит, като обяви, че шансовете на двата тима са 50:50. Французинът подкрепи нападателя Карим Бензема, който от началото на сезона има едва 5 попадения и постоянно е критикуван от медиите.

"Не съм съгласен с критиките, но това няма значение. Мен не ме интересуват само головете, не искам само голове от Карим. Той е различен играч, не е от тези, които могат да вкарат по 50-60 гола на сезон. Той умее други неща. Той е отборен играч и е един от най-добрите в това. Ценя го много и ще го защитава до смърт", каза Зидан.

Голямата въпросителна в състава на Реал е дали Гарет Бейл ще започне като титуляр или отново ще се включи от пейката.

Реал (Мадрид) записа обрат срещу Ал Джазира и ще играе на финала в ОАЕ

Три греди, три отменени гола, три зачетени и Реал на финал на клубния Мондиал!

Роналдо и Бейл точни за "кралете"

Гремио ще бъде без една от звездите си - 21-годишният халф Артур, който е желан от Барселона. В предни позиции ще се разчита много на бразилския национал Луан. Южноамериканците са много силни и по фланговете, където двата бека Бруно Кортес и Едилсон често се включват в предни позиции.

Гремио победи Пачука с 1:0 и е на финал на Световното клубно първенство

Гремио и Пачука дължат незабавно извинение на футбола, деформираха топката от мачкане