Турнир: Световна клубна купа Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

90′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ! Роналдо все пак бележи гол в днешната среща, след като бе изведен зад гърба на защитата и с диагонален удар вкара за 2:0!

90′

Жълт картон за Начо.

87′

Реал намали темпото, но имаше някои ситуации, а при последната такава резервата Мората стреля от дъгата на наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри от десния страничен стълб.

79′

Мората влиза на мястото на Бензема.

73′

Лука Модрич стреля по диагонал извън наказателното поле, но ударът на хърватина бе доста слаб и не представляваше проблем за вратаря на мексиканците.

71′

Хамес влиза на мястото на Кроос.

70′

Аройо влиза на мястото на Ромеро.

65′

Какво направи Роналдо?! Васкес центрира отдясно към португалеца, който на празна врата от 2-3 метра с глава вместо да опъне мрежата, така нацели топката, че тя отиде...към точката на дузпата!

61′

Кинтеро влиза на мястото на Ибара.

60′

Роналдо можеше да реши всичко в срещата, след като Васкес му попаде отдясно топката на точката на дузпата, но ударът на португалеца бе избит в корнер.

54′

Гереро влиза на мястото на Алварадо.

52′

Добро центриране на Кроос от фаул бе насочено към Бензема, който игра с глава, но ударът му бе крайно неточен.

50′

Реал започва второто полувреме с амбицията да стигне бързо до второ попадение, с което да затвори мача, а това води до трайно настаняване в половината на мексиканците.

45′

Начало на второто полуреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

45′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ! Мадридчани откриват в самия край на първото полувремето. Кристиано Роналдо подхвана атака в половината на Америка, минала през Лука Модрич и Тони Кроос, която завърши с извеждащ пас на последния към Карим Бензема, който с хубав прехвърлящ удар преодоля стража на мексиканците - 1:0!

43′

Марсело центира опасно от левия фланг към непокрития Бензема, но защитник успя да достигне до топката и игра с нея пред погледа на французина.

36′

Символичните домакини успяха да стигнат до удар от дистанция, при който Навас изпусна топката, но на сантиметри от вратата си и тя излезе в корнер.

33′

Роналдо стреля от фаул, топката срещна стената и се върна на лявото воле на португалеца, но мощният удар на португалеца попадна в обсега на вратаря.

26′

Ето го най-чистото положение в мача, при което Кристиано Роналдо нацели страничната греда с глава при центриране на Лукас Васкес отдясно.

22′

Жълт картон за Самбуеса.

21′

Далечен удар на футболист на мексиканците е спасен без проблем от Навас.

17′

Въпреки опитите на Реал да установи и наложи траен контрол и натиск, до момента липсват головите положения.

10′

Роналдо напредна към вратата и си осигури пространство за стрелба, но ударът му бе слаб, а и мина встрани от вратата.

7′

Центриране на Марсело към Роналдо бе засечено от футболист на Америка, който изби в корнер пред погледа на звездата на мадридчани.

4′

Мексиканците са тези, които стигат до първи корнер в мача, след като организираха нападение по левия фланг.

1′