Черноморец (Бургас) и Спартак (Варна) завършиха 0:0 в дербито на четвъртия кръг на Втора лига. Двубоят предложи много битка на терена, в която обаче не паднаха голове.

"Соколите" създадоха повече  положения от противника, но пък по-чистите ситуации бяха за домакините. Веднъж гредата спря бургазлии, а през второто полувреме попадение на Стоян Мантаров бе отменено заради засада.

И двата отбора завършиха срещата в намален състав, В 85-ата Велислав Боев остави Спартак с човек по-малко, след като получи втори жълт  картон заради нарушение срещу Тодор Чаворски.

В последните минути на двубоя емоциите взеха връх и се стигна до меле между футболистите на терена, след което главният съдия показа още два червени картона - на Румен Руменов от гостите и на Венцислав Гюзелев от Черноморец.