Лидерът на Черно море - Михаил Венков коментира предстоящия съперник на тима в турнира Лига Европа.

Капитанът на "моряците" определи шансовете на варненци срещу Динамо (Минск) във втория квалификационен кръг от надпреварата като "добри".

„Сериозен отбор с добра визитка. Един от грандовете на бившият Съветски съюз. Мисля, че Черно море е по-стойностния отбор", сподели капитанът на Черно море.

„Всичко ще зависи само от нас. Няма да е лесно, но вярвам, че ако се раздадем на 100% ще продължим в следващия кръг", добави Венков.