Треньорът на Черно море Никола Спасов изказа недоволство от играчите си след нулевото равенство с Черноморец Балчик в Албена.

"Явно за повечето момчета пътуването до Андора и обратно се оказа тежко", каза наставникът на "моряците", цитиран от Varna-sport.com.

В четвъртък варненци биха с 5:0 като гости Сант Хулия в реванша от първия предварителен кръг за Купата на УЕФА. Така с общ резултат от 9:0 "моряците" продължиха във втората фаза на надпреварата. Там жребият им отреди за съперник израелският Макаби Нетан, воден от немската легенда Лотар Матеус.

"Почивката за Александър Александров и аржентинеца Фернандес явно се е оказала недостатъчна", добави наставникът. Кривия не взе участие в реванша срещу Сант Хулия.