Наставникът на Черно море Никола Спасов прогнозира, че от следващия шампионат няма да има разделение на първа и втора шестица.

"Започнахме не особено лошо мача. Към 15 минути бяхме по-концентрирани и по-желаещи. Като цяло много спокойно изиграхме първото полувреме.

Тогава играха футболисти, които попадат по-рядко в титулярния състав. Искахме победата и през второто полувреме влязоха по-подготвените футболисти към момента, които направиха разликата. Тези футболисти по-бързо мислят и подават топката.

Като няма цел във втората шестица малко или много мачовете се приемат приятелски. Бях сигурен, че по този начин ще се изиграват. Мисля, че за следващото първенство това нещо ще се промени", каза Спасов след домакинската победа на неговия отбор с 2:0 над Хасково.