Черно море загуби с 2:3 контрола срещу лидера в румънската втора дивизия Дунаря Кълъраш. Треньорът Илиан Илиев даде шанс за изява на повечето от резервите. Днес има още един спаринг на Морето - срещу руския елитен Тосно. Тогава ще играят основно титулярите.

Варненци поведоха още в 6-ата минута, когато Марек Кузма получи пас в пеналта от Мартин Костадинов и вкара топката в мрежата.

След малко повече от половин час Илиас Хасани получава директен червен картон, но беше заменен от Атанас Зехиров.

Румънците стигнаха до обрат с два гола в края на първото полувреме, вторият от дузпа. Малко след почивката

Дунаря стигна до трето попадение при контраатака след грешка в средата на терена на Николай Минков.

В 79-ата минута Румен Касабов оформи крайното 2:3 от фаул.