Кръстев влиза на мястото на Домовчийски.

Йосков влиза на мястото на Паланков.

74′

Семерджиев отстъпва мястото си на Станкев.

74′

Опасност пред вратата на Славия, Венков нахлу отляво пусна топката във вратарското поле, но футболист на "моряците" се размина с кълбото.

67′

Балджийски влиза на мястото на контузения Пашов.

66′

Иван Коконов влиза на мястото на Бакари.

57′

Страхотен пробив на Уго Секо, който премина между няколко футболисти на Славия, пусна пас към Кузма, но ударът на нападателя бе отразен от Кирев в корнер.

55′

Домакините от Черно море претендират за дузпа за нарушение срещу Бакари, но съдията Георги Кабаков остава безмълвен.

51′

Двата отбора водят събитията предимно в средата на терена, но като че ли Славия е с една идея по-активният отбор от началото на втората част.

48′

Жълт картон за Божидар Васев заради симулация.

47′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

41′

До момента липсват идеи и на двата отбора, като Черно море изгежда наглед по-активен и атакуващ, но личат и доста големи пробойни и пространства в отбраната на домакините.

33′

Георги Илиев центрира от фаул, но въпреки че Марио Кирев увисна, не се стигна до удар към вратата на Славия.

26′

Нов удар на Домовчийски, този път с глава, е отклонен от защитник на Черно море и мина близо до гредата.

21′

Невероятно положение за домакините, които можеха да поведат в резултата, но Марио Кирев отрази удар от воле на Георги Илиев!

9′

Първа отлична възможност за гол се откри пред Валери Домовчийски от Славия, който обаче не успя да засече във вратата центриране на Георги Пашов.

3′

Първа атака в мача, но удар на Бакари минава далеч от целта.

1′

73. Владислав Романов 7. Борислав Балджийски

Черно море приема Славия в опита си да се върне на победния път в Първа лига.

През седмицата двата отбора играха мачове за Купата на България, като "моряците" на Гонзо продължиха напред в турнира след успех в Казанлък с 2:1 срещу Розова долина, докато "белите" отпаднаха от Литекс, допускайки поражение с 0:2 в Ловеч.

Срещата в Каварна започва в 21,15 часа, а "моряците" ще търсят реванш за изпуснатата точка срещу ЦСКА-София в миналия кръг, когато Черно море допусна попадение в добавеното време и загуби мача с 0:1.