Полузащитникът на Черно море Васил Панайотов записа своя мач №150 за "моряците". Той започна като титуляр в двубоя от 7-ия кръг на efbet Лига срещу ЦСКА на стадион "Българска армия".

Капитанът на Морето остана на терена до 71-вата минута, когато беше заменен от Арлинд Дакай. Панайотов получи своята фланелка с №150 на гърба, символизиращ мачовете му за варненския тим.

ЦСКА - Черно море 1:1 в efbet Лига

ЦСКА и Черно море не се победиха на "Армията" в здрав мач

Назон и Дробаров вкараха попаденията

"Искам да благодаря на моите колеги, ръководство, треньор, масажисти и на цялото семейство на ПФК "Черно море" за възможността да изиграя всички тези мачове", написа Васил Панайотов в личния си Instagram.

Въпреки че Черно море завърши наравно 1:1 срещу ЦСКА, едва ли Панайотов ще запомни с добро 150-ия си мач. Именно след негова грешка падна гола в мрежата на гостите. Точен беше Дюкенс Назон в 15-ата минута. "Моряците" изравниха чрез Влатко Дробаров в 77-ата минута.