Наставникът на Черно море - Илиан Илиев изрази възмущението си от представянето на главния съдия Георги Гинчев при загубата с 2:3 от Лудогорец в Разград.

"Съжалявам много, защото футболститие дадоха максикмума. Вложиха се максимлано. Второто полувреме е олицетворение на българския футбол. Пълна излагация от съдията. Целият български футбол в едно полувреме.

През второто полувреме не ни свириха три фала до 15-ата минута. В много ситуации ни липсваше късметът. Няма какво да коментирам такива момчета като главния съдия. Те са сложени да слугуват. Всичко отиде през второто полувреме.

Знаеше се, че ако Лудогорец не спечели, а ЦСКА победи, отива на голяма разлика. За футбол няма какво да говорим", завърши Илиан Илиев.

Лудогорец - Черно море 3:2 в мач от efbet Лига

Реферът Гошо Гинчев закла Черно море в Разград, спечели победа за Лудогорец!