Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев заяви, че е доволен от старанието на футболистите му при тазвечершната победа над Верея с 4:2.

"Доволен съм от старанието на футболистите. Свършиха си работата. Всичко ни върви добре, докато се случи нещо и веднага се губим по пътя. Не трябваше да допускаме част от грешките. Явно имаме психологическа слабост. Трябва да търсим нови играчи, които да поемат отговорност или трябва да работим здраво с тези играчи, което е по-вероятно.

Черно море победи Верея с 4:2 в мач от Първа лига

Черно море счупи каръка и задълбочи кризата във Верея, Георги Илиев с гол-красавец

"Моряците" изместиха Ботев (Пд) от Топ 6

Преди първия гол имахме три стопроцентови възможности. При 4:0 трябваше да свършим мача, а ни вкараха две попадения. Предпочитах да победим с 2:0, а не с 4:2. Всеки удар в нашата врата е гол, което изобщо не е хубаво. Не може да имаме такива показатели в защита. Имаме проблем, когато държим топката, а трябва да я държим със самочувствие.

И в трите загуби футболистите играха, искаха да вкарат голове и да победят. Имахме хубави моменти, но лошото е, че всеки удар към вратата ни е гол, сега има почивка за националните отбори и ще работим. Имаме контрола с Добруджа следващата събота, ще изчистваме нещата", коментира Илиев пред "Диема спорт".