Треньорът на Черно море - Илиан Илиев не скри разочарованието си след загубата на тима му с 0:2 от ЦСКА. Специалистът смята, че варненци не са влезли добре в мача и през първата част не са се представили на ниво.

"Изиграхме недобро първо полувреме, след това опитахме да коригираме някои неща. Донякъде успяхме, но не съумяхме да върнем поне един гол да стане по-интересен мач. ЦСКА контролираше двубоя.

Опасявахме се, че може да стане така, защото от еуфорията, която се получи от резултати и очаквания от фенове, отидохме в другата крайност. Получи се така, че някои не бяха в идеално състояние от гледна точна на концентрация. Оставихме много пространства най-вече в нашата дясна зона.

Променихме нещата второто полувреме, но не успяхме да върнем гол. Не можем да търсим извинение от това, че някой не е играл в мача, тъй като ние не бяхме добре в дефанзивен план", сподели Илиев след срещата.

ЦСКА - Черно море 2:0 в мач от efbet Лига