Феновете на Черно море се организират във форуми да искат оставката на старши треньорa на „моряците" Стефан Генов.

Причината според тях са слабите резултати, които „моряците" допускат в последните си мачове и това, че не пуска юноши на клуба. Според привържениците сега е момента да се обиграват младите. Според някой от най-активните във форумите на Черно море в интернет пространството се изтъкват и проблемите с контузените футболисти, които отново се преписват на пловдивския специалист.

„Толкова много контузени с едни и същи травми, значи проблемите са в тренировъчния процес и слабата подготовка", пишат феновете. Той си направи подготовката, той си направи селекцията, а сега се оправдава след всеки слаб мач с футболистите си. Е, кой ги събра, подготвя и тренира толкова време?!", питат още привържениците на варненския клуб.

„Дали ще има искане на оставка зависи изцяло от това как ще подходи Генов в мача с Видима-Раковски", това каза за ВарнаУтре шефът на фенклуба на Черно море Иван Михайлов.

Той сподели, че Тодор Колев ще бъде уважен подобаващо от феновете на варненци. „Тошко е наше момче. Той завинаги остава един от нас. Аз, както и всички привърженици съжаляваме, че вече не носи "зелено-бялата" фланелка", завърши Ванката.