Бившият вече халф на Черно море Даниел Георгиев обясни причините да напусне "Тича". Той разкри, че няма конфликт с никого, а просто се е нуждаел вече от малко промяна.
"Толкова много време в един отбор е достатъчно. Сега се нуждая от ново предизвикателство. Предложения вече имам и до 15-20 дни ще направя избор.
Имах възможност да съм част от един от най-успешните отбори на Черно море в историята. Станахме трети в елита, играхме финал за купата и три пъти поред в Европа.
Отчитам периода си при "моряците" като успешен в кариерата ми и съм благодарен на шефовете, треньорите и съотборниците, както и на прекрасната ни публика", коментира Георгиев пред "Народно дело".
vizantieca
на 02.06.2011 в 19:00:14 #3Сополе,какво направи в 23мин. юношата на Спетак Милен Стефанов от далечно разстояние на бившият си отбор ???

partenkov
на 02.06.2011 в 18:52:49 #2Прасоле, какво стана в Генерал Суворово?
Дай инфо. Пак, ли ви плющяха селяни? 
vizantieca
на 02.06.2011 в 18:43:52 #1Сопол, на твое място бих си мълчал след такава гавра на Суворово над смешното ти разнебитено плебейско квартално отборче.