Чудесно центриране на Йомов към Димитров, който от воле засича топката, но Михайлов лови!

Жълт картон за Балджийски.

76′

Узунов влиза на мястото на Мба.

73′

В рамките на една минута Йомов можеше да доведе мача до пълен обрат, но негов удар по диагонал от наказателното поле срещна мрежата от външната и част.

72′

ГОООЛЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! Йомов изравнява с глава, след като засича центриране отляво - 1:1!

69′

Кузма успя да открадне топката пред наказателното поле на Славия, но не успя да комбинира с някой от съотборниците си, които чакаха подаване пред Георги Петков.

63′

Домакините успяват да пренесат играта в половината на съперника, който в стремежа си да стигне до изравняване остава доста пространства в защита.

56′

Пресата на Черно море в полето на противника дава резултат, след което завършва с удар на Балджийски по земя, който обаче е слаб и неточен.

52′

Ивайло Димитров успя да се откъсне от защитата на Черно море, но Михайлов излиза и успява да изпревари нападателя на Славия.

48′

Балджийски влиза на мястото на Витиня.

47′

Завърналият се наскоро от травма Витиня се самоконтузи тежко в началото на второто полувреме!

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

Петков спасява удар на Александров с глава след центриране от фаул!

42′

Далечен удар на Минчев от фаул, топката минава над вратата.

38′

ГООООЛЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Зехиров открива резултата, след като се възползва от лошо избита топка от защитник на Славия и със силен удар от точката на дузпата бележи за 1:0!

37′

Удар на Витиня от дъгата на наказателното поле, Петков избива в корнер.

34′

Шанс за "моряците"! Старокин е изведен много добре сам срещу вратаря, но футболистът не успя да уцели вратата след удар от движение.

30′

Доста накъсана игра в последните минути, преобладава предимно битката и единоборствата.

26′

Жълт картон за Георги Илиев.

25′

Принудителна смяна в Черно море - Кузма влиза на мястото на Чунчуков.

16′

Жълт картон за Велев.

12′

Славия можеше да поведе! Успореден пас отдясно към вратарското поле принуди Хасани да протегне крак, но за късмет на домакините, изчистването на защитника нацелва напречната греда!

11′

Първи шанс за Славия. Иван Минчев стреля от удобна позиция от фаул, но Михайлов внимава и избива топката в корнер.

6′

Натиск на Черно море. Варненци опитаха ново центриране към Мариян Огнянов, но ударът му с глава минава над вратата.

3′

Възможност за Черно море. Зехиров центрира много опасно пред вратарското поле, но Старокин се размина на косъм от топката.

1′

29. Кузма 23. Узунов

Черно море приема Славия на стадион "Тича" във Варна в откриващия мач от 5-ия кръг на шампионата в Първа лига.

До момента играчите на Георги Иванов се наслаждават на добри резултати, след като тръгнаха с 3 победи и 1 равенство, което им осигури първо място във временното класиране с актив от 10 точки и едва 1 допуснат гол от Пирин в миналия кръг.

Славия е на другия полюс - отборът е непостоянен от началото на сезона. Започна добре с равенство срещу ЦСКА, но след това допусна две домакински загуби от Ботев (2:3) и Берое (1:4), като последната бе особено болезнена. Между тези мачове "белите" все пак успяха да бият новака Септември с 2:0.

Срещата днес започва от 18,15 часа във Варна.