Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90+5′
90+4′

Край на мача.

90+1′

Гомеш пропусна чудесна възможност, беше оставен сам при центриране от ъглов удар, но изстрелът му излезе в аут.

87′

Вуцов спаси изстрел на Гомеш.

83′

Картон и за Гомеш .

81′

Непомусено сменя Родриго.

81′

Даниел Димов влиза на мястото на Сердюк.

80′

Жълт картон за Ертан Томбак.

80′

Жълт картон за Светослав Вуцов.

75′
Снимка 550510

72′

Неточен изстрел на Родриго, който се измъкна от двама играчи на Славия.

68′

Зе Гомеш влиза в игра, Велислав Василев отстъпва мястото си.

66′

Жълт картон за Велислав Василев.

63′

Иван Минчев влиза на мястото на Макрилос.

63′

Мартин Сораков заменя Крис Добрев.

54′
53′

ГОООЛ! 1:1!

Кирилов стреля, а шутът му се отби в Добрев, впоследствие топката попадна в Тони Тасев, който я прати с мощен удар в мрежата на домакините.

47′

Огромен шанс пред Василев, но ударът му от 5-6 метра бе избит майсторски от Вуцов с крак.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на второто полувреме.

45′
45′

Една минута добавено време.

45′

Край на първата част.

38′

Темпото на игра спадна в последните минути.

28′
27′

ГООООООЛ!

Андраде комбинира със Сердюк в наказателното поле. Нападателят стреля в далечния ъгъл и направи Вуцов безпомощен. Домакините повеждат!

23′

Отлично спасяване на Дюлгеров. Вратарят на Черно море внимаваше и отрази шут на Керчев.

20′

Макрилос имаше добър шанс за удар, но опитът му не сполучи и излезе в аут.

14′

Блокиран шут на Крис Добрев.

11′

Енрике попусна от бялата точка!

Светльо Вуцов спаси поредна дузпа с отличен рефлекс и хладни за възрастта си нерви. Изстрелът в долния десен ъгъл е спасен.

10′

Дузпа за Черно море!

Леандро Андраде проби през центъра и нахлу в наказателното поле, където бе фаулиран от Емил Виячки.

7′

Изстрел на Крис Добрев в наказателното поле, ъглов удар след рикошет.

3′

Греда!

Макрилос комбинира с Кирилов, който отоправи мощен изстрел, отбил се в горната греда.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

14 Калин Георгиев 29 Борис Димитров

Един срещу друг се изправят тимовете на Черно море и Славия в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига днес от 17:00 часа на стадион "Тича" във Варна. Двата отбора са сред най-силно представящите се до момента през сезона и това си личи и по класирането в първенството.

В последните си пет мача "моряците" записаха две победи, две равенства и една загуба. В предния кръг от шампионата те надиграха с 3:0 като гости Арда в Кърджали.

Черно море без Георгиев, Вилела и Гарсия срещу Славия

19 играчи в групата на "моряците"

Илиан Илиев има доста кадрови проблеми. Извън сметките му са националния вратар Георги Георгиев и крилото Родриго Вилела. Пабло Гарсия пък е наказан. Добрата новина е завръщането след травма на капитана Даниел Димов.