Черно море победи Черноморец (Балчик) с 1:0 в контролна среща на стадион "Младост".

В спаринга треньорът на "моряците" Илиан Илиев използва играчи, който не записаха много игрови минути в първите два мача за първенство, както юноши от школата на клуба. Двубоят се игра в две полувремена по 35 минути.

Единствения гол в срещата реализира Исмаил Иса. Като цяло мача премина с повече единоборства, без много положения пред двете врати.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров (36-Галин Григоров), Росен Стефанов, Наско Янков (36-Берк Бейхан), Мартин Дичев, Ангел Ангелов, Стефан Велев, Арлинд Дакай, Мишаел Алвес (36-Симеон Савов), Николай Златев (20-Даниел Полонски), Матеус Машадо, Исмаил Иса.

Черно море ще отбележи 110-ия си рожден ден с тържество

Честването на годишнината от създаването на клуба ще е в Зала 1 на Фестивален и конгресен център във Варна на 4 март (събота) от 19:13 часа