Треньорът на Черно море Илиан Илиев взе на лагер група от 21 футболисти преди гостуванията на Ботев (Ихтиман) за Купата на България и Царско село от първенството.

"Моряците" срещат тима от Ихтиман във вторник от 16:00 часа, а мача от шампионата е в петък.

Варненци заминават в понеделник за Долна баня, където ще преспят за мача с Ботев. Веднага след срещата тимът отива в Говедарци, където ще тренира до гостуването на Царско село.

Ето групата на Черно море:

Миодраг Митрович, Иван Дюлгеров, Иван Дичевски, Стефан Станчев, Мирослав Енчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Даниел Димов, Димитриос Хантакиас, Фахд Актау, Васил Панайотов, Патрик Андраде, Лъчезар Йорданов, Емил Янчев, Аристот Ндонгала, Мартин Минчев, Родриго Енрике, Илиан Илиев, Исмаил Иса, Жордао Кардосо, Денислав Ангелов.

Черно море победи Ботев (Пд) с 2:0 след огромно предимство през второто полувреме

"Моряците" си позволиха да пропуснат и дузпа, гостите останаха доволни от минималната загуба