Отборът на Черно море победи Несебър в контролна среща, играна на стадион "Младост" във Варна. "Моряците" записаха успех с 3:1 след две попадения на новото попълнение Родриго и гол на Ради Василев.

Първият половин час игра премина без сериозни опасности и пред двете врати, като битката се водеше основно в средата на терена. В 34-ата минута Черно море откри резултата. Лъчезар Йорданов получи пас в наказателното поле, подаде към Родриго, който от движение насочи топката в далечния ъгъл на вратата на съперника за 1:0. В 45-ата минута Родриго засече центриране по земя на Ради Василев и не сгреши за 2:0.

Снимка 404954

Източник: Официален сайт на Черно море

В 69-ата минута влезлият на смяна вратар Иван Дичевски получи червен картон за игра с ръка извън наказателното поле, но след разбирателство между двата щаба остана на терена. От прекия свободен удар Несебър намалиха в резултата. В 72-рата минута точен бе Христо Каймакански.

Черно море пусна в продажба календарите за 2019 година

Цената им е 4 лева

Само минута по-късно Мартин Костадинов центрира по земя в наказателното поле, където Ради Василев с крак вкара за 3:1.

Съставът на Черно море: Георги Китанов (65'-Иван Дичевски), Мирослав Енчев, Стефан Станчев (Йордан Радев), Виктор Попов, Мартин Костадинов, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (Мартин Дичев), Родриго (Павел Георгиев), Мехди Фенуш, Дани Кики, Радослав Василев