Черно море надви Юношеския национален отбор до 19 години (родени през 1991) с 4:0 в първи мач от група "Б" на турнира в Албена, на който Топспорт е медиен партньор.

Треньорът на моряците излезе с екпериментален състав, в който преобладаваха млади играчи, състезатели от дублиращия отбор и дошлите на проби  Кулибари, Костов и Цветан Чурлинов.

Въпреки че за първи играят в този състав, по-опитните състезатели на Черно море имаха превъзходство през целия мач. В 20-ата минута за игра с ръка на Терзиев, главният съдия Михаил Йорданов отсъди дузпа, която бе реализирана от Домакинов. В 33-ата минута Чурлинов с плътен удар по диагонала покачи на 2:0.

Единствените положения за младите "трикольори" бяха в 10-ата минута, когато Иванов проби и стреля, но Пиргов изби в корнер и в 44-ата минута, когато пък Атанасов с мощен удар от въздуха можеше да върне един гол, но кълбото излезе в аут.

През второто полувреме въпреки многото смени, статуквото не се промени. Така се стигна до 70-ата минута, когато Тодор Колев изпълни корнер при който Александър Александров с глава реализира за 3:0.

В 86-ата минута съдията отсъди нова дузпа, която, бе реализиран от Станислав Стоянов. Така двубоят приключи при резултат 4:0.

ЧЕРНО МОРЕ - БЪЛГАРИЯ (МЛАДЕЖИ ДО 19 ГОДИНИ) 4:0

Черно море: Пиргов (46-Илчев), Психочис, Ганчев (52-Стоянов), Чорлунов, Недев (46-Т.Атанасов), Костов, Кулибали, Домакинов (52), Д. Димов, Костадинов, Т. Колев

България-19: Кунчев-Векта, Терзиев-Нафтекс, Ж. Атанасов-Левски, М. Иванов-Пирин 2001, Ем. Грозев-Литекс, Р.Донев-Левски, Ив. Петров-Сливен (46-Манолов-Локо Сф), Кр. Кръстев-Славия (76-Коконов- Сливен), П. Иванов-Марица(46-Пасков-ЦСКА), Т. Костадинов-ЦСКА (61-Вълчанов-Чавдар Етр), Д. Шмедин-Левски(46-Аджов-Левски)

Главен съдия: М. Йорданов
Помощници: Занев, Василев
4-и съдия: В. Иванов

Стадион: "Албена"-1
Зрители: 150 Зрители