Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,563
90+4′

Лудогорец спечели, но Черно море беше равностоен до последните минути на мача.

88′

ГООООЛ! Ихиньо показа отличната си техника навързвайки защитата в центъра и стреля в десния ъгъл на вратата на Дюлгеров.

84′

Баджи смени Каули.

83′

Ихиньо сменя Клаудиу Кешеру.

81′

Лош удар на Родриго под ъгъл след хубава атака на домакините.

79′

Денислав Ангелов сменя Матиас Курьор.

73′

ГООООЛ! Жоржиньо получи пас от Даниел Димов и сам отляво стреля по земя по диагонала. Димов отне топката от Каули, но направи фатална грешка.

71′

Лошо влизане на Андраде в краката на Текпетей.

69′

Жоржиньо сменя Доминк Янков.

68′

Стефан Велев сменя Васил Панайотов.

68′

Файсел Касми сменя Илиан Илиев-младши.

67′

Антон Недялков изчисти топката с всичка сила нагоре.

66′

Курьор стреля на скорост отдясно. Ренан се разтегна и успя да избие в корнер.

64′

Текпетей сменя Чибота.

61′

Топката попадна в Илиан Илиев-младши в удобна позиция, но той прекали с финтовете. Баща му е ядосан.

60′

Играчите на Лудогорец се стремят да разиграват дълго без особена острота.

Снимка 493269

58′

Отлична намеса на Недялков при центриране към Курьор.

55′

Лошо решение на Илиан Илиев-младши. Той технично подари топката на Ренан.

51′

Слаб шут по земя на Васил Панайотов в ръцете на Ренан.

47′

Нескопосано воле на Каули след центриране на Сисиньо отдясно.

46′

Иса беше изведен зад защитата, но беше вдигната засада.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Динамична игра. положения за гол и минимален аванс за гостите.

45+1′

Дюлгеров се хвърли и спаси удар на Каули сам срещу него. Сисиньо изведе сънародника си след бърза контра на Лудогорец.

42′

Драгош Григоре направи груб фаул срещу Исмаил Иса.

40′

ГООООЛ! Клаудиу Кешеру получи хубав пас от Антон Недялков вляво до ъгъла на малкото поле. Румънецът копна топката технично над Дюлгеров.

39′

Силен остър удар на Кешеру. Дюлгеров изби топката напред.

38′

Иван Дюлгеров спаси удар на Каули отдясно.

35′

Даниел Димов засече топката с глава след корнер отляво. Аут.

30′

Козмин Моци свали на земята Доминик Янков.

29′

Васил Панайотов задържа Доминик Янков при опит за контра на Лудогорец.

25′

ГОООЛ! Матиас Курьор засече с глава отблизо центриране на Родриго отдясно. Курьор изпревари Сисиньо. Родриго направи страхотен рейд по крилото, навързвайки защитата на гостите.

24′

Григоре спаси опасен удар с коляно пред голлинията.

23′

Шут на Янков високо в аут от удобна позиция.

22′

Крив удар на Каули от фаул. Високо над вратата.

21′

Рейд на Чибота отляво. Андраде го свали на земята.

20′

Неточен удар на Андраде от границата на наказателното поле.

14′

Груба игра на Анисе срещу Панайотов.

10′

Картон за Сисиньо за натрупани фаулове.

7′

Дюлгеров спаси опасен удар на Янков.

6′

ГООООЛ! Алекс Сантана вкара с глава отблизо. Доминик Янков елиминира трима защитници в малкото поле и подаде прецизно. Останаха съмнения за засада на Каули.

5′

Топката прелетя коварно покрай вратата на Черно море след изчистване на Андраде.

1′

Николай Йорданов даде първия съдийски сигнал.

16. Денислав Ангелов 37.Бернард Текпетей

Черно море и Лудогорец доказаха в последните години, че правят интригуващи и завързани мачове помежду си.

"Моряците" бяха начело след втория кръг, като гостуваха в първите си две срещи. Те изравниха на Славия в София в добавеното време и сразиха опашкаря Етър с 4:0 във Велико Търново. Лудогорец стартира слабо и беше победен от Ботев във Враца с 1:3. След това шампионите сразиха Славия у дома с 3:0 и победиха през седмицата Будучност в първи квалификационен мач за Шампионската лига. "Орлите" показаха слабости при гостуването си в Подгорица и си подсигуриха крайния успех с 3:1 едва в добавеното време.

В Черно море закъсняха с подготовката заради многото положителни PCR тестове, но това вече изглежда забравено.

Балансът между Черно море и Лудогорец е категорично в полза на разградчани - 16 победи, 6 равенства и 4 поражения. Но все пак не са много отборите в Първа лига, които имат взети 18 точки срещу деветкратните шампиони.

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Мартин Венев и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Димитър Димитров, а работата на реферите ще следи зорко Георги Нарлев.