Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Черно море постигна нужната победа.

90+2′

Пласид легна и спаси срещу излезналия срещу него Ангелов. Отлична атака на младока.

90+1′

Панов с опит затвори Бахамбула и спечели тъч за домакините.

90′

Три минути добавено време.

89′

Дани Кики смени Илиан Илиев.

88′

Пропуск на Куриор при бърза контра на домакините след корнер. Куриор тръгна да подава вместо да бие.

87′

Даниел Димов пресече в корнер пас отляво. Топката отиваше в Митрович.

86′

Митрович изчисти в тъч, след като беше притиснат. Домакините са леко притеснени.

85′

Фиораванти стреля анемично с глава в ръцете на Митрович.

83′

Страхотно спасяване на Митрович. Андерсон Кордейро остана сам след грешки на Станчев и Димов. Вратарят успя да отрази изстрела с тяло.

81′

Бахамбула стреля високо над гредата от фаул.

80′

Отлична намеса на Димов пред голлинията след прострелна топка отляво.

80′

Фиораванти сменя Маренго. Дебют за новото попълнение на "царете".

78′

Емил Янчев сменя уморения Васил Панайотов.

77′

Картон за Мартин Кавдански.

75′

Гостите повече играят с топката и са с една идея по-активни.

72′

Букаси има проблеми и е седнал на терена. За сега нова смяна няма да има.

71′

Денислав Ангелов сменя Родриго.

65′

Слаб удар по земя на Родриго в аут.

61′

Картон за Стефан Станчев.

60′

Хулио Родригес свали Минчев на земята

58′

Станчев успя да изчисти топката в корнер пред Будинов, който беше в добра позиция.

54′

Амбициозен удар на Илиев в аут.

49′

Гостите владеят повече топката. Домакините ще разчитат на контри.

45′

Начало на втората част.

45′

Без секунда добавено време.

44′

Картон за Васил Панайотов за грубо нарушение.

42′

Пропуск! Курьор се освободи сам срещу Пласид, но техничният му удар не намери вратата.

41′

Пореден слаб удар на Илиев и отново Пласид лови с лекота.

37′

Пропуск! Илиан Илиев остана сам срещу Пласид. Вратарят се хвърли и успя да избие с крак в корнер.

34′

Пласид изпревари останалия сам срещу него Илиев.

33′

Пласид получи картон за недоволство след гола. Какви са претенциите на национала на Хаити, така и не стана ясно.

32′

ГООООЛ! Матия Курьор стреля от фаул. Топката се отклони от Димов и заблуди Пладид, който се беше хвърлил. Кълбото влетя в левия ъгъл на вратата.

31′

Фаул за домакините пред наказателното поле. Нарушението беше срещу Родриго при бърза контра на Черно море.

30′

Топката се задържа повече в полето на домакините.

28′

Отново Илиан Илиев изпълни фаул право в ръцете на Пласид.

24′

Пласид улови топката след центриране на Илиев-младши от фаул.

23′

Маренго получи топката зад защитата след пас на Бахамбула, но се оказа в засада.

21′

Митрович пресече хубаво центриране на гостите отляво.

19′

"Царете" упражняват сериозна преса. Пласид рита топката много силно напред, когато има възможност.

16′

Будинов получи топката зад защитата, но ударът му не се получи и аут.

13′

Будинов стреля с глава. Митрович улови сигурно топката.

9′

Играта в първите минути е равностойна.

7′

През първия полусезон мачът в полите на Витоша завърши 1:1.

5′

Илиан Илиев се кара на сина си за грубо и ненужно нарушение.

3′

Царско село е само с шест резерви, но смените са така, и така общо три.

1′

Започна интригуващият мач на стадион "Тича".

44.Димитриос Хантакиас

Черно море и Царско село откриват 24-ия кръг на Първа Лига. Двубоят е на стадион "Тича" във Варна и започва в 17:30 часа.

Черно море влиза в срещата с мисъл за победа след равенството при визитата си на Ботев в Пловдив в предишния кръг. Настроението в лагера на Царско село пък е повече от приповдигнато след изненадващата победа над ЦСКА в Бистрица.

Групата на Черно море за мача с Царско село

В състава след изтърпени наказания се завръщат Мартин Минчев, Даниел Димов и Виктор Попов

Трима играчи Даниел Димов, Виктор Попов и Мартин Минчев се завръщат в редиците на варненци, след като изтърпяха наказания. Извън сметките за Илиан Илиев все още остават Патрик Андраде и Исмаил Иса. В същото време Актау се завърна в тренировъчния процес на Черно море, но до последния момент ще се преценява какво е състоянието му и дали ще може да вземе участие в срещата.

Черно море се намира в най-дългата си серия без загуба през сезона. Варненци са без поражение вече седем поредни срещи, в които регистрираха 3 победи и четири ремита.

В лагера на Царско село пък могат да се похвалят с поредното си ново попълнение. През седмицата при "царете" пристигна бразилският защитник Лео Фиораванти.

В отлична форма за столичани се намира Дилан Бахамбула, който взе пряко участие в 4 от последните 5 попадения за тима в последните 5 кръга. Той реализира два гола и направи две асистенции.

За тима на Никола Спасов в игра се завръща Ивайло Марков, който не взе участие в мача срещу ЦСКА заради наказания.

Победата над "червените" в предишния кръг е първа за Царско село срещу отбор от Топ 4.