Черно море и Струмска слава завършиха наравно 0:0 в контролна среща. Проверката се игра в Разлог.

Родриго Енрике, Николай Златев и Даниел Димов пропуснаха срещата за "моряците".

Още в първата минута на срещата Черно море можеше да открие резултата. След грешка в отбраната на Струмска слава и много добра комбинация между Стефан Велев и Виктор Попов, последният центрира в наказателното поле, където вратарят се размина с топката, а Велислав Василев стреля с глава, но кълбото бе избито от голлинията. Черно море опитва с постепенни атаки да пробие отбраната на съперника, който се е прибрал в собствената си половина и разчита на контраатаки. В 38-ата минута Файсел Касми стреля опасно от пряк свободен удар, но стражът на Радомир успя да спаси.

В 54-ата минута Никола Борисов засече опасно с глава центриране от фаул, но Иван Дюлгеров с плонж успя да избие в корнер. В 61-вата минута Павел Георгиев стреля опасно от средна дистанция, но топката премина много близо до страничната греда. В 69-ата минута Илиан Илиев отправи много силен удар от границата на наказателното поле, но вратарят спаси. В 71-вата минута Струмска слава направи добра контраатака, която завърши с центриране отляво в наказателното поле и удар от воле на Александър Аспарухов, но над вратата. В 80-ата минута след разбъркване в наказателното поле на Струмска слава, топката попадна в Мартин Милушев, който с десния крак стреля над вратата. В 86-ата минута шут на Леандро Андраде бе спасен от Петков. В последната минута удар с глава на Вилела след центриране от корнер мина над вратата.

Съставът на Черно море:

Първо полувреме: Иван Дюлгеров, Росен Стефанов, Живко Атанасов, Мартин Дичев, Виктор Попов, Калин Георгиев (30-Светослав Николов), Стефан Велев, Велислав Василев, Файсел Касми, Денислав Ангелов, Зе Гомеш

Второ полувреме: Иван Дюлгеров, Влатко Дробаров, Сами ел Анаби, Павел Георгиев, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Леандро Андраде, Илиан Илиев, Родриго Вилела, Светослав Николов (60-Мартин Милушев).

Черно море победи ФК ЦСКА 1948 с 1:0