Отборите на Черно море и Несебър не се победиха в контролна среща, завършвайки наравно - 1:1.

Преди началото на двубоя капитанът на домакините Цветомир Цонков подари на наставника на "моряците" Георги Иванов-Гонзо картина от името на клуба, по случай 40-ия му рожден ден.

Гостите от Варна можеха да поведат още в 5-ата минута, но Траян Траянов удари греда. В 38-ата Несебър поведе. Симеон Баев центрира отдясно и Иван Цачев отблизо засече в мрежата на Александър Чанович - 1:0.

През втората част играчите на Черно море вдигнаха оборотите и четвърт час преди края заслужено изравниха. Бразилецът Пауло Енрике центрира отляво към друга резерва Георги Андонов, който с глава отбеляза за крайното 1:1.

Двубоят беше авторитетно ръководен от сливенския рефер Валентин Станчев. На стадиона в Несебър имаше около 100 зрители, сред които бяха Георги Чиликов, Милен Георгиев, Пламен Крумов, Александър Александров-Кривия и Радостин Кишишев.

Утре Гонзо и футболистите му заминават на двуседмичен лагер в Банско.

Съставът на Черно море: Чанович, Венков, Траянов, Николов, Сукуп, Малик, Паланков, Илиев, Васев, Романов, Бакари (Дюлгеров, Георгиев, Енрике, Андонов, Цветков, Костадинов, Неделчев, Минков, Йосков, Коконов, Радев, Златков)