Черно море завърши наравно 1:1 срещу Черноморец (Балчик) в първата си контрола по време на зимната подготовка.

Виктор Генев бе точен за "моряците" в 36-ата минута, а в 59-ата Траян Траянов възстанови равенството.

Снимка 400641

Дебют за варненци направиха новите попълнения Родриго и Цветомир Панов.

В 28-ата минута Георги Илиев стреля покрай вратата от пряк свободен удар. В 36-ата минута вратарят на Черноморец изби в корнер опасен удар на Ради Василев.

При последвалия корнер Дани Кики центрира, а Виктор Генев с глава откри резултата.

Снимка 400640

В началото на втората част стражът на Балчик спаси опасен удар на Ндонгала.

Осем минути по-късно тимът от Втора лига изравни. Михаил Венков центрира в наказателното поле от фаул, а Траян Траянов с крак се разписа за 1:1.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мирослав Енчев, Цветомир Панов, Мартин Дичев, Виктор Генев, Петър Вуцов, Патрик Андраде, Дани Кики, Георги Илиев, Ради Василев, Родриго Да Силва (Георги Китанов, Александър Георгиев, Стефан Станчев, Антоан Вълчев, Пламен Димов, Виктор Попов, Петър Витанов, Лъчезар Йорданов, Аристот Ндонгала, Жоржиньо.