Родриго центрира в наказателното поле, където Вилела намесе удар с глава. Наумов лови.

Шопов проби отляво до аутлинията и потърси Бастунов, но Дюлгеров се намеси решително.

Жълт картон за Серкан Юсеин.

68′

Вилела заменя Андраде.

63′

ГООЛ ЗА ЦСКА 1948! Камбуров бележи от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Виктор Попов срещу Галин Иванов в наказателното поле.

61′

Жълт картон за Панайотов.

60′

Даниел Димов свали топката след центриране отляво за Иса. Нападателят нанесе удар, който Шопов изби от голлинията.

59′

Бастунов заменя Александров.

58′

Панайотов центрира в наказателното поле, където Иса стреля с глава покрай вратата. Нападателят бе извършил нарушение срещу Пиргов в тази ситуация.

54′

Жълт картон за Даниел Димов.

48′

Панов проби отляво и центрира остро в наказателното поле, където Курьор и Иса се разминаха с топката. Последва неточен удар на Родриго.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

44′

Пропуск на Камбуров! Александров центрира отдясно в наказателното поле, където Камбуров бе оставен непокрит. Нападателят потърси с глава далечния ъгъл, но прати топката покрай вратата.

40′

Жълт картон за Галин Иванов.

31′

Удар на Велев от границата на наказателното поле срещна коляното на Шопов, а след това и ръката му. Топката стигна до Андраде, който също шутира, но покрай вратата. "Моряците" поискаха дузпа, но такава не бе отсъдена.

29′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Галин Иванов бележи! Шопов стигна до аутлинията отляво, където преодоля Енчев и намери на дузпата Иванов. Халфът без да се бави прати топката във вратата на домакините за 1:1.

26′

Дюлгеров лови удар от далечна дистанция на Галин Иванов.

21′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Курьор! Родриго получи отдясно и центрира в наказателното поле, където Александров увисна, а Курьор с глава нямаше проблем да открие резултата.

18′

Топката стигна до Камбуров в наказателното поле. Нападателят опита удар, който бе доста неточен.

12′

Сашо Александров сбърка при изнасянето на топката. Кълбото стигна до Леандро Андраде, който нанесе удар от около 20 метра, но покрай вратата на Наумов.

1′

14. Георги Божилов 99. Андон Гущеров

Черно море посреща столичния ФК ЦСКА 1948 в първия мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е от 17:00 часа на стадион "Тича".

Варненският тим е в подем преди днешния мач. "Моряците" записаха два успеха в последните си две срещи с Монтана и гранда Левски, като особено впечатляващ бе успехът на "Герена" миналия кръг, В него Черно море направи обрат с човек по-малко на терена.

Интересен факт е, че Черно море е отбелязал гол във всеки от досегашните си мачове от началото на сезона. Матиас Курьор не спира да бележи, като вече има 11 ппадения на сметката си и води в голмайсторската листа.

В същото време ЦСКА 1948 се представя доста колебливо като гост. "Червените" нямат победа. Те нямат дори отбелязан гол в срещите си навън.

Столичани имат шанс да влезе временно в Топ 3, ако успее да спечели първа победа като гост. Възпитаниците на Красимир Петров влязоха в силна серия  и записаха 3 победи и 1 равенство в последните си 4 мача в първенството, което им позволи да направят сериозен скок в класирането.

Домакините днес ще бъдат без наказания Илиан Илиев-младши.

Добрата новина за гостите е, че защитникът Симеон Петров не е с COVID-19, а преди седмица е изкарал друго вирусно заболяване. Той обаче вече е здрав и готов за игра.