Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90+8′

Край на мача!

90+5′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! ЖИВКО АТАНАСОВ ИЗРАВНИ РЕЗУЛТАТА!

Домакините се спасиха от поражение в самия край на двубоя. Те организираха отлична атака, като след центиране отляво, Кешеру отклони към Пачеко, който намери Атанасов, а защитникът бе заел място на върха на атаката и от няколко метра изравни резултата.

90+4′

Калаудиу Кешеру също получи жълт картон.

90′

Шест минути добавено време.

87′

ПРОПУСК НА "МОРЯЦИТЕ"!

След центриране отляво, Велислав Василев се озова на стрелкова позиция и опита да нанесе удар с глава, но вместо това я уцели с рамо и топката излезе в аут.

79′

Опасна контраатака на Арда завърши с неточен удар на Борис Тютюков.

77′

Дуду е сменен от Велислав Василев.

77′

Шут на Кешеру от пряк свободен удар, Господинов спаси.

75′

Густаво Каскардо е сменен от Илкер Будинов.

73′

Густаво Каскардо получи жълт картон.

69′

Джелал Хюсеинов смени Тонислав Йорданов.

67′
Снимка 682529

Източник: startphoto.bg

Отменен гол за Арда!

Станислав Иванов получи извеждащо подаване и с хладнокръвен удар покрай Пламен Илиев реализира второ попадение за гостите. Главният съдия Радослав Гидженов, обаче, правилно отмени гола, заради засада на нападателя.

64′

Офанзивна смяна в отбора на Черно море. Исмаил Иса се появи в игра на мястото на капитана Даниел Димов.

Снимка 682532

62′

Какъв пропуск!

"Моряците" изпуснаха жтлична възможност да въцзстановявт равенството.  Едгар Пачеко получи топката на границата на наказателното поле, влезе в пеналтерията, финтира Ебоа Ебоа и отправи удар, но право в тялото на Анатолий Господинов.

52′

Жълт картон за Тонислав Йорданов.

47′

Васил Панайотов получи възможност да обстрелва вратата на Арда от границата на наказателното поле, но Анатолий Господинов успя да улови топката, макар и с известни затруднения.

Снимка 682531

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Двойна смяна в състава на "моряците" на почивката. Клаудиу Кешеру и Едгар Пашеко се появиха в игра на местата на Брено и Асен Дончев.

45′
45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

42′

Дробаров от домакините и Чинонсо Офор от състава на Арда се спречкаха в наказателното поле на "моряците", преди изпълнение на ъглов удар пред вратата на Пламен Илиев и получиха жълт картон от главния съдия Радослав Гидженов.

42′
38′

Цветомир Панов изпитва проблеми и се наложи да бъде принудително заменен от Дани Мартин.

27′

Нова опасна атака на състава воден от Александър Тунчев завърши с мощен шут на Густаво Каскардо, но топката премина над вратата.

14′
Снимка 682523

ГОЛ ЗА АРДА! ФЕЛИКС ЕБОА ЕБОА ИЗВЕДЕ ГОСТИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!

След центрирането на Борислав Цонев от корнер, юношата на Пари Сен Жермен се извиси над всички в наказателното поле на "моряците" и с удар с глава изпрати топката в мрежата на пазената от Пламен Илиев врата.

13′

Гостите от Кърджали застрашиха сериозна вратата на домакините, след двойно подаване Станислав Иванов се озова в наказателното поле, преодоля защитник на "моряците" и отправи удар но друг бранител на в зебено-бял спротен екип успя да изчисти в корнер.

11′

Удар на Брено Тейшейра, Анатоли Господинов спаси без затруднения.

9′

Дуду центрира към Васил Панайотов в наказателното поле, но ударът на полузащитника с глава не намери очертанията на вратата.

1′

Двубоят на стадион "Тича" във Варна започна!

4 Росен Стефанов 30 Иво Казаков

Черно море приема Арда в мач от 12-ия кръг на еfbet Лига. Двубоят е днес от 17:00 часа на "Тича".

Варненци и кърджалийци са сред добре представящите се тимове в първенството. Възпитаниците на Илиан Илиев отново са много солидни на своя стадион, като спечелиха три пъти и веднъж завършиха наравно от началото на кампанията. Тимът беше в серия от три поредни успеха, а в последния кръг завърши 0:0 като гост на Лудогорец.

БФС с предупреждение към Спартак (Варна) за билетите за дербито с Черно море

Арда редува силни игри у дома, където има три успеха в три срещи. В същото време далеч от "Арена Арда" е с едва едно равенство и три поражения от четири мача. В последния кръг възпитаниците на Александър Тунчев завършиха 1:1 в София срещу Славия.

В групата на "моряците" за мача се завърна Дани Мартин. Аут са контузените Андреяс Калкан и Уеслен Жуниор.

Двама от Черно море са под въпрос за мача с Арда

Става въпрос за Уеслен Жуниор и Дани Мартин

Черно море все още няма загуба от Арда в първенството. "Моряците" са записали 4 победи, а два мача са завършили наравно помежду им.

Главен съдия на мача е Радослав Гидженов.