Мениджърът на Челси - Маурисио Почетино, бе на седмото небе след изключително инфарктната победа над Манчестър Юнайтед с 4:3. Лондончани измъкнаха трите точки с два гола дълбоко в добавеното време на мача.

"Разбира се, че съм щастлив. Беше невероятно! Заслужавахме тази победа, защото според мен бяхме по-добрият отбор на терена. Беше справедливо да вкараме в последната минута. Започнахме мача изключително добре и поведохме с 2:0. Контролирахме нещата по това време, но тогава направихме грешка и това ни повлия лошо емоционално. Не беше лесно да се справим.

През второто полувреме отново контролирахме събитията, но допуснахме пълен обрат. Начинът по който допуснахме тези три гола, бе разочароващ, защото смятам, че можем да се справяме по-добре в такива ситуации.Но ако анализирате мача ще видите, че заслужавахме победата. Мисля, че това трябва да е една повратна точка за отбора и да тръгнем нагоре.

Тази победа е началото на изграждането на силна връзка между отбора и феновете. Това ще ни е от голяма полза занапред.

Коул Палмър? Той свърши фантастична работа и прояви невероятен характер и майсторство", коментира Почетино.

Героят Палмър: Спокойно, скоро няма да пропусна дузпа!

"Благодарен съм за възможностите, които получавам в Челси"