Аржентинската звезда Енцо Фернандес отбеляза гол само седем минути, след като влезе в игра, за да "спаси" скъпия Челси при победата с 2:1 над четвъртодивизионния Уимбълдън във втория кръг на Купата на английската лига (Карабао Къп).

Уимбълдън, който отдавна не е сред английския елит, поведе в 19-ата минута с гол от дузпа на Тили, преди Нони Мадуеке, също от дузпа, да изравни резултата за 1:1 в края на първото полувреме.

Ман Сити прие оферта на Челси

Коул Палмър ще играе при "сините"

Въпреки това отборът на Маурисио Почетино се бореше до последно да пробие защитата на гостите до 72-ата минута, когато Фернандес отбеляза след катастрофална грешка в защита на Уимбълдън и така донесе успеха за Челси. Това беше и първи гол на Фернандес с екипа на "сините" от Лондон.