Антонио Конте изрази за пореден път задоволството си от победата на тима му с 2:1 като гост на Уотфорд. Етиен Капу дада аванс на домакините в началото на втората част, но с голове на Мичи Батшуай и Диего Коста в края на мача от Висшата лига "сините" от Лондон стигнаха до успеха.

"Двубоят не беше лесен, но видях отдаденост и дух за победа. Този успех е много важен за нас, защото ни дава увереност.

Мачове като тези с Уотфорд са много трудни и е грешно да се очаква, че ще дойдем тук и ще вземе лесно трите точки", коментира Конте.

"През първото полувреме играта беше равностойна, но през второто успяхме да ги притиснем. Важно е да разберем, че трябва да се справяме с трудностите заедно", добави Конте.

Във вторник Челси приема Бристол Роувърс в мач от втория кръг за Купата на Лигата, а в събота "сините" са домакини на новака Бърнли в третия кръг във Висшата лига.