Челси победи Рединг като гост с 4:3 в приятелска среща. С две попадения се отличи младият Мейсън Маунт.

Джош Барет откри резултата в 12-ата минута, прехвърляйки Кабайеро. В 22-ата минута Рос Баркли изравни от фаул. Три минути преди края Кенеди даде преднина на Челси.

На почивката Лампард направи 10 смени. Майкъл Морисън изравни в 49-ата минута, а Давид Луис нацели гредата. След това Майсън Маунт взе нещата в свои ръце. Младокът вкара два гола за три минути.

Рединг върна едно попадение чрез Сам Балдок в 70-ата минута, но "сините" удържаха победата.

Тами Ейбрахам ще носи фланелката с номер 9 в Челси - най-прокълнатата в английския футбол